Biz Kimiz?

Mükemmellik
 
Kalite standartlarinda ve yönetimsel öngörülerle en son gelismeler takip edilerek daima yüksek kalite saglanmaktadir. ART GRUP , standartlari uluslararasi kabul görmüs prosedürlere dayanmaktadir. ART GRUP in , ISO tarafindan da uygun bulunmus sirket içi sistemleri arasinda ISO 9001:… Kalite Yönetim Sistemi, bulunmaktadir.
 
Mimari tasarimindan, isletmecilik asamasina, ART GRUP, tüm detaylari titizlikle inceler ve gerekli kurallara uyar. Detayli denetim süreçleri sayesinde planlanan islerin konseptine aykirilik olusmaz.
 
 
Yenilik
 
ART GRUP, esas sözlesmesinde tanimlanan ana faaliyet konularini devam ettirebilmek ve hep bir adim önde olabilmek için personelin egitimi dahil her türlü alternatifi arastirir.
 
 
Hiz
 
Sistemsel sorunlari bertaraf etmek ve müsteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulasabilmek amaciyla gerekli yatirimlari yapmaktan kaçinmaz.
 
 
Güvenlik
 
“Sistemden veya planlamadan kaynaklanabilecek” her türlü kazaya karsi gerekli önlemleri zamaninda almak ART GRUP, politikasi için hem bir hedef hem de basari kriteridir.
 
Tüm is süreçlerimiz ve kurumsal anlayisimiz çerçevesinde, müsteri memnuniyetini hedef alarak tedarikçi ve alt yüklenicilerimizle iliskilerimizi gelistirerek ve bu dogrultuda müsterilerimize en iyi hizmeti saglamak kalite politikamizdir.